Jak jsem slíbila..

10. října 2010 v 14:37 | Maude |  Blog
No dobře, tak jsem zjistila, že z fotek z botanický asi hned tak něco nebude. Moje paměťová karta v mobilu začla protestovat a nechce se mi načíst. Svině. Snad se brzy umoudří, ale už mi to dělá několik dní. Nově vyfocený fotky se mi teď ukládaj do paměti telefonu a ta to asi moc dlouho nevydrží. Nicméně teď uM&Mž fotit mobilem nemusim, rodiče jsou zpátky a s nima i foťák. Mam chuť jít ven a užívat si s foťákem v ruce posledních slunečnejch dní. Zrovna teď je tam fakt hezky.

Včera jsem byla na Světovym dni zvířat v Central parku na Pankráci (v těch končinách jsem nebyla strašně dlouho, deset let minimálně) podívat se na sraz s chrtiskama. Muhehe, to je kapitola sama pro sebe (coming soon). Proti slunci se nedalo skoro vůbec koukat, jak svítilo, vál trošku studenější vítr, ale jinak bylo velice pěkně. Stejně tak v pátek, kdy jsme s Běsátkem udělali zase tour de Počernice a na chvíli zakotvili u rybníka. Připadala jsem si chvíli skoro jako na dovolený u moře. Vítr, vlny a zápach rybiny. Bylo to neskutečně příjemný a vydržela bych tam sedět buhví jak dlouho, i když po chvíli byla zima. V parku spadáno spousta listí, kterym jsme se museli brodit .. Taky jsmeby jitulžrali šípkovou marmeládu rovnou z keře, skorokrmili koně (ta potvora se bála elektrickýho plotu a nechala se šíleně přemlouvat), ale vynahradil mi to hnědočernej kozlík, co se nechal poňuchat a byl puštěnej volně.. a vůbec, mam to tady v okolí strašně moc ráda.

A jak už jsem psala, tenhle týden mi začla škola - rozvrh je poměrně slušnej a vyučující se zdaj bejt taky, tak snad to bude všechno ok. Jenom dostat se do tý správný školní nálady po čtyřech měsících prázdnin, to je vždycky trošku složitější, ale ono to půjde.

Taky jsem byla tenhle týden několikrát ve zkušebně, i když zatim to nebyla kapelní zkouška - kvůli času chodíme odděleně. Taky to má ale přece jen něco do sebe. Ve středu jsme tam byli ale dost netradičně spolu. Běs kvůli zpěvu a já kvůli klávesám. To jsou moje nový kamarádky teďka. Možná si řikáte, že hraju na bicí a trochu se učim na kytaru a proč začínámM&M fušovat i do kláves, když zatim nic z toho neumim pořádně, jenže mě to prostě nějak chytlo a jinak to nešlo. Tak!

V době mojí blogový nečinnosti jsem sice, jak už jsem psala v některym z předchozích článků, byla skoro pořád ve zkušebně kvůli organizačním věcem, ale krom toho jsem si taky nenechala ujít Blešák na Míráku s Marry. Spojily jsme to ještě s akcí Zažít město jinak, kdy jsme se procházely ulicema Vinohrad, který jinak normálně zaplňujou auta. Nechala jsem se tam u jednoho "stánku" ostříhat, i když jsem si to musela doma dodělat (ale aspoň jsem to měla vzadu) a obě jsme si tam skoro za babku koupily naušnice z gumovejch medvídků. Jsou k sežrání. Vzhledem k tomu, že kolem poledne začlo nepříjemně pršet, skončily jsme v restauraci na výborný pizze, ze který jsem si ještě půlku přinesla domu. A byla mňamózní!

Taky jsme si s Běsátkem udělali jeden večer výlet do VP a nM&Másledující den do Teplic. Původně jsme chtěli zajít do tamějšího aquaparku, ale vzhledem k našemu zdravotnímu stavu jsme to radši odložili. Prošli se lázeňskym parkem, kolem mušle a prozkoumali další park na kopci, kde by směle mohl stát zámeček (taky že stojí, ale je z něj obchodka, jaké to zklamání). Po procházce a kuřeti na česneku se špenátem jsme naložili mojí babičku těšící se z lázní domu a vyrazilo se zase směr Praha.

No, tak to je celá moje historie. Vidíte, že jste zas tak o moc nepřišli, ale já si ty dny docela užívala. Doufám, že teď to nebude žádný zimně zašedlý nůďo a že budou následující dny stát za to. Ještě jednou bych si ráda na pár minut lehla za slunečnýho odpoledne na zahradě do trávy aniž bych se zvedla s totálně mokrou prdelí:D. Mno, jdu luxovat, tak pěknej zbytek neděle;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 billie.ka | 10. října 2010 v 20:53 | Reagovat

Ty naušnice sou skvělý!!! :oP

2 Maude | Web | 10. října 2010 v 23:07 | Reagovat

[1]: měli je ve všech různejch barvách, a jsou doslova opravdu k sežrání:D

3 billie.ka | 12. října 2010 v 10:23 | Reagovat

[2]: To věřím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama