Červenec 2011

the fool on the hill

11. července 2011 v 0:17 | Maude |  Fotoblog
Z Rock for People jsem se vrátila živá a zdravá. (Na reportu se pracuje.) S novou inspirací a novou hudbou k poslechu. Den po návratu jsem šla do práce, a druhej den zas. V pátek cestou na letiště bylo krásně. Zastavila jsem se "na kopci" na one woman picnic show bez jídla a bez lidí :D.

Přípravy vrcholí

3. července 2011 v 1:06 | Maude |  Blog
Tak! Jsem sbalená - sice ještě ráno mi zbejvá pár doplňků dobalit, ale i tak, je to úspěch. Už jsem ani nedoufala, že budu mít hotovo. Proč? Protože balení nechávám vždycky na poslední chvíli. Respektive nechávám to do tý doby, kdy si myslim, že to perfektně stihnu. A taky že bych stihla, ale vždycky mam takový štěstí, že se něco stane, co můj balící proces oddálí. Nejinak tomu bylo dnes. Ovšem nyní je všechno vyřešeno, já jsem zabalená, vykoupaná a můžu jít v klidu ulehnout.

Zítra v devět hodin zvedáme s Kentaurem kotvy a krátce po desátý odjíždíme z Hlavního nádraží směr Hradec (Huadec Kualovey - jak řikaj zahraniční kapely :D) na Rock for People. Řekla bych, že se obě hodně těšíme. Kentaur je zásobovaná řizky a boruvkovym koláčem a já jsem dneska neodolala velkýmu pytli (zní děsivě) Skittles, kterej jsem viděla u pokladny v obchodě, kam jsem šla pro pečivo.

Na místě už je ode dneška Weka (tu představovat nemusim) se svym chlapcem a jeho partou a Arya (exspolužačka ze střední, na kterou se mimochodem taky hodně těšim:)) opět se svejma lidma. A zítra v podstatě ve stejnym čase jako my s Kentaurem dorazí i Míra (kterýho už asi taky nemusim představovat:D) a budeme tam všichni. Yeah! (Ale samozřejmě jeden nikdy neví, koho tam člověk potká.)

Předpověď počasí na nadcházející dny neni nijak optimistická. Má chcát, a to docela silně, ovšem nepředpokládám, že bysme to nezvládli. Lůžovoučký pláštěnčičky od T-M to jistí :-) Já ale narozdíl od předpovědi optimistická jsem a beru si plavky. Co by to bylo za RfP, kdybysme se nešli koupat k našemu rybníku? Jen poloviční RfP, i když jsem si tam na svym prvnim ročníku rozsekla palec, stejně mi to k tomu festivalu patří a je to jedna z věcí, na kterou se taky těšim. Možná divný, ale je to tak.

So, já se s vámi prozatim loučim a uvidíme se po fesťáku 8-) Good night .. :-*

I dream what you're dreaming

2. července 2011 v 0:22 | Maude |  Blog
HIM - The Face Of God
Zní mi v hlavě už hrozně dlouho, takže mi to nedá a musim se podělit. Prostě se mi líbí. Obzvlášt jedna část je tam naprosto výborná.

Tak jsem se právě vrátila z tripu pro sleeping bag v UHP (zasvěcení:P) a nějak mi mezi tim vyhládlo. Nepříjemný zjištění. Venku je zima a hodně fouká, je zataženo (a tma), a v bytě bylo teplo a na záchodě přímo vedro. To jsou mi ale kontrasty mýho všedního života.

Jedou mi tady HIM, píšu Běsátku, a přemejšlim o cestě na RfP. Yes! Už to můžu říct nahlas. Letos zase jedu. Ale kolik nervů mě to stálo, to radši ani vědět nechtějte. Včera jsem byla s Kentaurem vyzvednout lístky, dostaly jsme i vouchery na "praktický festivalový balíček" od týmobajlu (muháá), stavila jsem se během lítání ve městě u Třešinky (tímto jí ještě jednou velice děkuji), kde jsem zaplatila za pronájem stanu a vytiskla si lístek.

Dneska jsem si potřebovala trochu odpočinout a nabrat síly po pracovnim tejdnu, ale místo toho jsem plánovala další nezbytnosti, skorobalila, a dělala další věci, který s festivalem nesouvisely, ale zabraly hodně času.

No, a teď už mě tady bolej docela záda, do ucha už mi nejedou HIM, ale jeden song z mýho oblíbenýho filmu, mam žízeň a hrozně se mi zasekává počítač, takže to tu píšu tak o dvě hodiny dýl, než jsem měla v plánu. Zejtra se chystám ještě na nákup posledních potřebných věcí a dobalení. Teď bych se měla jít asi vyspat, ve stanu už to nepujde. Takže dobrou. (Ještě se spolu uvidíme ale.)