Říjen 2011

Heeey nooow

28. října 2011 v 23:27 | Maude |  Oblíbené
Red Hot Chili Peppers - The Adventures of Rain Dance Maggie
Na Redhotech jsem vyrostla a pořád mě baví. Tenhle song mam několik dní v hlavě a dneska na autobusový zastávce s Kentaurem bych snad byla schopná i lítat, jak živě mi zněl v palici .. No nic, pusťte si :)

Malování

26. října 2011 v 0:13 | Maude |  Fotoblog
Aneb staronové informace - pro ty, co nejsou v obraze a neví, proč tady denně nepřibývá sto článků. Krom toho, že prostě skoro nejsem doma, se budu asi brzy zase stěhovat. Normálně by mě to asi štvalo, ale v tomhle případě tady začíná uplně jiná etapa a koneckonců, stěhuju se jen kousek od domova současného. Lokalitu už bych neměnila - měnim jenom spolubydlící. S Běsem jsme došli do fáze, kdy už nás nebaví trávit hodiny dojížděnim jeden k druhýmu, a tak to chcem prostě zkusit.

Jelikož oba žijeme přes dvacet let v bytech a barácích, kde jsou kolem nás stěny bílý, rozhodli jsme se nový place trochu zútulnit barvama. Po kanárský dovolený jsme tomu věnovali řádnou přípravu a během tří dnů bylo hotovo. Jak se nám to povedlo si můžete prohlídnout při virtuální návštěvě, na kterou vás právě teď zvu ;-D

První den velké přípravy a naše první stěna - ložnice, na níž jsme se učili a zjišťovali, "jak se vlastně maluje".
Další den obývák, kterej jsme dokončovali ve tmě a děsili se výsledku, naštěstí nakonec vše dobře dopadlo.
A třetí-poslední den nás čekalo to nejtěžší. Pracovně-volnočasovej koutek a nejtmavší barva, jelikož už jsme ale byli starý mazáci (:D), stěna dopadla dle mýho názoru nejlíp.
To je prozatim všechno, rýsujou se další věci, a nebojte, budu zase informovat - až bude čas, mezitim se musí prostě pořádně b-ě-s-n-i-t, ať k nám můžete brzy přijít na čajovo-kafovo-vinnej dýchánek :D

Dobrou!

Nový "miláček"

25. října 2011 v 23:00 | Maude |  Fotoblog
Abych se teda konečně "pochlubila" .. po asi třech letech neskonalé touhy jsem se čtyři dny před koncem září pořádně rozšoupla a je to doma!
Odjely (ale spíš "i" - beru ho jako živou věc :D) jsme se pak pár dní na to společně rekreovat na Fuerteventuru za účelem dokonalého sblížení. Láska na první pohled .. a jak pěkně padne do ruky .. :D (No dobře, už mlčim, tohle už trochu začíná zavánět erotičnem :P)

Co nového u vás?